Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari serviciii de spalatorie covoare

Număr anunț
DA41037453
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU (CUI 14231340)
Furnizor / câștigător
LAUNDRY KL S.R.L. (CUI 41229541)
Cod CPV
98312000-3 · Servicii de curatare a materialelor textile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
496,69 RON
Valoare atribuită
496,69 RON
Data publicării
24.08.2026 11:44
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

496,69 RON

din 496,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.