Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executie instalatie de racordare AEE Statii de reincarcare pentru vehicule electrice str.Geamiei

Număr anunț
DA41035608
Autoritate contractantă
Comuna Amzacea (Consiliul Local Amzacea) (CUI 4707641)
Furnizor / câștigător
BEL ELECTRIC CABLE SRL (CUI RO30943293)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.942,97 RON
Valoare atribuită
16.942,97 RON
Data publicării
24.08.2026 09:53
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.942,97 RON

din 16.942,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.