Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet mocheta amenajare proiect Coltul de lectura

Număr anunț
DA41034279
Autoritate contractantă
Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu (CUI 4773866)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39531000-3 · Covoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
683,30 RON
Valoare atribuită
683,30 RON
Data publicării
21.08.2026 17:10
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

683,30 RON

din 683,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.