Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie servicii de verificare tehnica si revizie grup electrogen
- Număr anunț
- DA41032822
- Autoritate contractantă
- Comuna Hemeiusi (Consiliul Local Hemeius) (CUI 4352832)
- Furnizor / câștigător
- DIRECT GROUP SOLUTIONS SRL (CUI RO31109130)
- Cod CPV
- 31121000-0 · Grupuri electrogene (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 12:47
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 13:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.000 RON
din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro