Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de montaj sistem covor PVC medical omogen "Tarkett" la Compartimentul Obstretică Ginecologie

Număr anunț
DA41038720
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CURTEA DE ARGES (CUI 5010099)
Furnizor / câștigător
PARDOSELI DESIGN SRL (CUI RO34043375)
Cod CPV
45432100-5 · Lucrari de montare de acoperitoare de podea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.937 RON
Valoare atribuită
16.937 RON
Data publicării
24.08.2026 12:57
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 13:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.937 RON

din 16.937 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.