Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PSEUDOMONAS AERUGINOSA ATCC 27853 5 ANSE
- Număr anunț
- DA41033102
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI RO9603757)
- Cod CPV
- 33698100-0 · Culturi microbiologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.090 RON
- Valoare atribuită
- 2.090 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 13:11
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 12:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.090 RON
din 2.090 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro