Acasă · Licitații
· Sticlarie pentru laborator, pentru articole de igiena sau pentru industria farmaceutica (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reactivi si materiale consumabile de laborator
- Număr anunț
- DA41031897
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Vamala Romana (CUI 45789320)
- Furnizor / câștigător
- EMSAR SRL (CUI RO2833465)
- Cod CPV
- 33790000-4 · Sticlarie pentru laborator, pentru articole de igiena sau pentru industria farmaceutica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 314,07 RON
- Valoare atribuită
- 314,07 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 11:42
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 13:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
314,07 RON
din 314,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro