Acasă · Licitații
· Sticlarie pentru laborator, pentru articole de igiena sau pentru industria farmaceutica (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Coloana Amino Zorbax Carbohidrate, care să separe: fructoză, glucoză, zaharoză, maltoză și lactoză
- Număr anunț
- DA41031720
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Vamala Romana (CUI 45789320)
- Furnizor / câștigător
- MUSO SRL (CUI RO22664921)
- Cod CPV
- 33790000-4 · Sticlarie pentru laborator, pentru articole de igiena sau pentru industria farmaceutica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.166 RON
- Valoare atribuită
- 4.166 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 11:32
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 13:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.166 RON
din 4.166 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro