Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FENTANYL TORREX SOL.INJ.0,05MG FIOLA 10ML X 5 - FENTANYLUM
- Număr anunț
- DA41030028
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC TANDAREI (CUI 4365417)
- Furnizor / câștigător
- FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI RO3572074)
- Cod CPV
- 33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 205,16 RON
- Valoare atribuită
- 205,16 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 09:51
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 13:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
205,16 RON
din 205,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro