Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de reparare defectiuni la aragazul de gatit pentru CSS Gulliver

Număr anunț
DA41036655
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
Furnizor / câștigător
STASS SERV SRL (CUI RO13797155)
Cod CPV
98390000-3 · Alte servicii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.290 RON
Valoare atribuită
1.290 RON
Data publicării
24.08.2026 10:58
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 11:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.290 RON

din 1.290 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.