Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set mobilier birou

Număr anunț
DA41036209
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 IANA (CUI 28498178)
Furnizor / câștigător
ORIENT XIANZHI ECONOMIC SRL (CUI RO30833746)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.181,82 RON
Valoare atribuită
13.181,82 RON
Data publicării
24.08.2026 10:32
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 11:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.181,82 RON

din 13.181,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.