Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PIESE CONF ADV1544241
- Număr anunț
- DA41039570
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA DELTA AL JUDETULUI TULCEA (CUI 4321542)
- Furnizor / câștigător
- TURBO MARINE SRL (CUI RO30062293)
- Cod CPV
- 42124100-5 · Piese pentru masini sau motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 121.649,74 RON
- Valoare atribuită
- 121.649,74 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 13:54
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 14:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
121.649,74 RON
din 121.649,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro