Ofertă acceptată Cumpărare directă

MAteriale reparatii

Număr anunț
DA41038524
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0603 (CUI 4288314)
Furnizor / câștigător
MAGSAN TEHNICO SANITARE SRL (CUI RO7489061)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
699,61 RON
Valoare atribuită
699,61 RON
Data publicării
24.08.2026 12:47
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

699,61 RON

din 699,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.