Ofertă acceptată Cumpărare directă

Interventie de service pentru remediere PC, conectat la Spectrofotometrul de absortie atomica Varian

Număr anunț
DA41037487
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Prahova (CUI 2844634)
Furnizor / câștigător
MECRO SYSTEM SRL (CUI RO431712)
Cod CPV
50410000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
24.08.2026 11:46
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON

din 3.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.