Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Roleta textila

Număr anunț
DA41038762
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU VLAHUTA" IASI (CUI 7347130)
Furnizor / câștigător
SOLEDOPRESTO SRL (CUI RO15375718)
Cod CPV
45421145-2 · Lucrari de instalare de rolete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.249,60 RON
Valoare atribuită
19.249,60 RON
Data publicării
24.08.2026 13:00
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.249,60 RON

din 19.249,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.