Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rolete

Număr anunț
DA41028302
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Invatator Gheorghe Asanache" Bordesti (CUI 19016253)
Furnizor / câștigător
SPERANTA PRESTCOM SRL (CUI RO5714132)
Cod CPV
45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.316 RON
Valoare atribuită
3.316 RON
Data publicării
20.08.2026 16:25
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.316 RON

din 3.316 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.