Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Container capac plat 660L si pubele

Număr anunț
DA41037604
Autoritate contractantă
COMUNA MOVILITA (CUI 4350700)
Furnizor / câștigător
ELKOPLAST ROMANIA SRL (CUI 21694681)
Cod CPV
44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.100 RON
Valoare atribuită
3.100 RON
Data publicării
24.08.2026 11:53
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 12:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.100 RON

din 3.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.