Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii imobil Bd Carpati,nr 105

Număr anunț
DA41032336
Autoritate contractantă
ORASUL CORABIA (CUI 4716810)
Furnizor / câștigător
DOMO PLAST PRODUCT S.R.L. (CUI 53050727)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
314.920,29 RON
Valoare atribuită
314.920,29 RON
Data publicării
21.08.2026 12:11
Termen limită
28.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

314.920,29 RON

din 314.920,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.