Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE INTEGRARE SI EXPEDIERE MESAJE APARTINATORILOR PACIENTILOR INTERNATI -SEPTEMBRIE 2026

Număr anunț
DA41028629
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
CLOUD MASTERS S.R.L. (CUI RO40616531)
Cod CPV
48211000-0 · Pachete software de interconectare de platforme (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.430 RON
Valoare atribuită
1.430 RON
Data publicării
21.08.2026 07:34
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.430 RON

din 1.430 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.