Număr anunț
DA41039449
Autoritate contractantă
COMUNA TOPLICENI (PRIMARIA COMUNEI) (CUI 3662436)
Furnizor / câștigător
VULCANI RAL TRANZIT SRL (CUI RO30755761)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.485,87 RON
Valoare atribuită
4.485,87 RON
Data publicării
24.08.2026 13:48
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 14:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.485,87 RON

din 4.485,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.