Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii GR24PMG

Număr anunț
DA41039165
Autoritate contractantă
SC GIURGIU CONSTRUCTII EDILITARE SRL (CUI 41746335)
Furnizor / câștigător
AUTOEXPRES (CUI 52135655)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
669 RON
Valoare atribuită
669 RON
Data publicării
24.08.2026 13:28
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 15:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

669 RON

din 669 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.