Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor

Număr anunț
DA41038982
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA DAMBOVITA (CUI 11351325)
Furnizor / câștigător
AUTO BEST SRL (CUI RO914377)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
844,96 RON
Valoare atribuită
844,96 RON
Data publicării
24.08.2026 13:13
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

844,96 RON

din 844,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.