Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DRV BUCURESTI BVI ILFOV B 132 AVR servicii de reparare si intretinere a automobilelor
- Număr anunț
- DA41038977
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Vamala Romana (CUI 45789320)
- Furnizor / câștigător
- NORD AUTO EXPERT S.R.L. (CUI 33499234)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.128,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.128,10 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 13:13
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 15:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.128,10 RON
din 1.128,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro