Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII VERIFICARE SI REPARATII ROBOT DE CURATAT LEGUME CIAPAD SF ANDREI

Număr anunț
DA41035238
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Constanta (CUI 16762887)
Furnizor / câștigător
HORECA TEAM SERVICE SRL (CUI RO36588646)
Cod CPV
50882000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului pentru restaurante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.673,60 RON
Valoare atribuită
1.673,60 RON
Data publicării
24.08.2026 09:24
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.673,60 RON

din 1.673,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.