Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii organizare excursie elevi proiect PNRAS

Număr anunț
DA41039327
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA JIBERT (CUI 24688080)
Furnizor / câștigător
CENTER STRATEGY SUPORT S.R.L. (CUI 38674719)
Cod CPV
63511000-4 · Organizare de voiajuri cu servicii complete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.000 RON
Valoare atribuită
60.000 RON
Data publicării
24.08.2026 13:40
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60.000 RON

din 60.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.