Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZIȚIE SERVICII DE TOPOGRAFIE PENTRU PROIECTUL MODERNIZARE DRUMURI IN COMUNA NEGRENI JUD. CLUJ
- Număr anunț
- DA41036008
- Autoritate contractantă
- COMUNA NEGRENI (CUI 14866024)
- Furnizor / câștigător
- STARCAD SRL (CUI RO22176866)
- Cod CPV
- 71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 260.000 RON
- Valoare atribuită
- 260.000 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 10:18
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 10:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
260.000 RON
din 260.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro