Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire documentatie tehnica pentru obtinere Aviz Drumuri Nationale retele utiliitare - gaze

Număr anunț
DA41038284
Autoritate contractantă
UAT COMUNA SARATA (CUI 16360499)
Furnizor / câștigător
RODUT PROIECT SRL (CUI RO35769008)
Cod CPV
71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.100 RON
Valoare atribuită
7.100 RON
Data publicării
24.08.2026 12:34
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.100 RON

din 7.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.