Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de entertainment privind activitatile sportive
- Număr anunț
- DA41036054
- Autoritate contractantă
- Club Sportiv Municipal Bacau (CUI 27869685)
- Furnizor / câștigător
- DELCEA ROXANA-IONELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 34707635)
- Cod CPV
- 79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 10:22
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 11:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.000 RON
din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro