Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII CONSULTANTA MANAGEMENT IN CADRUL PROIECTULUI ,,GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CU 6 GRUPE"

Număr anunț
DA41025544
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BARLAD (CUI 4539912)
Furnizor / câștigător
AVENSA CONSULTING SRL (CUI RO15485389)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
66.000 RON
Valoare atribuită
66.000 RON
Data publicării
20.08.2026 12:43
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 12:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

66.000 RON

din 66.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.