În desfășurare Anunț de participare

Delegarea prin Concesiune de servicii a Gestiunii "SERVICIU DE SALUBRITATE AL COMUNEI GLODEANU SĂRAT, JUDETUL BUZAU”

Număr anunț
PC1003330
Autoritate contractantă
COMUNA GLODEANU SARAT (PRIMARIA) (CUI 3724385)
Cod CPV
90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.446.980,53 RON
Data publicării
24.08.2026 17:15
Termen limită
21.09.2026 09:30
Documentație de atribuire
DF1278750

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (21.09.2026 09:30).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.