În desfășurare
Anunț de participare
Execuția lucrărilor de construcții și instalații aferente obiectivului de investiții „Amenajare interioară, creare accese noi din exterior și transformare clădire școală în grădiniță cu program prelungit Sărmaș”
- Număr anunț
- SCN1179054
- Autoritate contractantă
- COMUNA SARMAS (CUI 4367868)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 784.075,80 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 18:20
- Termen limită
- 14.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278772
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 la Caietul de sarcini - PTE-101-200.pdf
- Anexa 1 la Caietul de sarcini - PTE-1-100.pdf
- Anexa 1 la Caietul de sarcini - PTE-201-394.pdf
- Anexa 2 la Caietul de sarcini - DG.pdf
- Anexa 3 la Caietul de sarcini - AC.pdf
- CAIET de sarcini.pdf.p7s
- CONTRACT de lucrari.pdf.p7s
- FORMULAR de oferta financiara.docx.p7s
- FORMULAR de propunere tehnica.docx.p7s
- FORMULARE generale.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278772.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (14.09.2026 15:00).
Valoare estimată
784.075,80 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.