Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 0,7% sub estimat
LUCRĂRI RĂMASE DE EXECUTAT LA OBIECTIVUL ”MODERNIZARE TROTUARE ȘI ACCESE ÎN COMUNA PĂULIȘ, JUDEȚUL ARAD”
- Număr anunț
- SCNA1136308
- Autoritate contractantă
- COMUNA PAULIS (CUI 3520245)
- Cod CPV
- 45233161-5 · Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.802.831,44 RON
- Valoare atribuită
- 3.776.729,95 RON 0,7% sub estimat
- Data anunțului
- 24.08.2026 19:21
- Anunț de participare
- SCN1175401
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (2)
-
02.06.2026 14:01Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform doc atasatRaspuns consolidat la solicitarile de clarificari
-
02.06.2026 14:00Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform doc atasatRaspuns consolidat la solicitarile de clarificari
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
PIATRA BALAST IMPEX SRL CUI RO23024181
Subcontractanți 1
UNIVRO SRL CUI RO 14954819
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SEMARC A-Z CONSTRUCT S.R.L. CUI 39016720
Terți susținători 1
STREET CONSTRUCT SRL CUI RO 17966001
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
HELPING OUT S.R.L. CUI 45362396
Asociați 1
TRUST CONS SCHINTEIEŞTI SRL CUI 36939569
Valoare atribuită
3.776.729,95 RON
din 3.802.831,44 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 26.101,49 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.