Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii DDD
- Număr anunț
- DA41022993
- Autoritate contractantă
- COMUNA BLAGESTI (CUI 4834777)
- Furnizor / câștigător
- ANTIK PREST S.R.L. (CUI RO16292629)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.784 RON
- Valoare finală
- 2.784 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 10:15
- Data finalizării
- 24.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.