Ofertă refuzată Cumpărare directă

ULEI+ANTIGEL

Număr anunț
DA41022549
Autoritate contractantă
Comuna Birchis (CUI 3519127)
Furnizor / câștigător
SILVER E&A MAGAZINE S.R.L. (CUI 28266860)
Cod CPV
09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
248,76 RON
Valoare finală
248,76 RON
Data publicării
20.08.2026 09:51
Data finalizării
24.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.