Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acumulator VRLA Ultracell 12V 22 Ah UCG22-12 (UCG22-12
- Număr anunț
- DA41033199
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
- Furnizor / câștigător
- P PLUS 2002 SRL (CUI RO14560121)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.238 RON
- Valoare atribuită
- 9.238 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 13:19
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 16:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.238 RON
din 9.238 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro