Ofertă refuzată Cumpărare directă

Vopsele si materiale de acoperire a peretilor

Număr anunț
DA41023040
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIRESU MARE (CUI 19725670)
Furnizor / câștigător
INPER NOVA SRL (CUI RO24604730)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.248,78 RON
Valoare finală
1.248,78 RON
Data publicării
20.08.2026 10:18
Data finalizării
24.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.