Ofertă acceptată Cumpărare directă

Schema Mycotoxins 2026 - Runda Octombrie 2026, proba F6703/TDB

Număr anunț
DA41038834
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Caras-Severin (CUI 3227068)
Furnizor / câștigător
FOTOMETRIC INSTRUMENTS S.R.L. (CUI RO15078059)
Cod CPV
71600000-4 · Servicii de testare, analiza si consultanta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.112 RON
Valoare atribuită
2.112 RON
Data publicării
24.08.2026 13:04
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.112 RON

din 2.112 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.