Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII INTOCMIRE STUDIU HIDROGEOLOGIC PRELIMINAR MONITORIZARE CALITATE APA

Număr anunț
DA41036339
Autoritate contractantă
COMUNA DANETI (PRIMARIA DANETI) (CUI 4553518)
Furnizor / câștigător
EBA GEO EXPERT S.R.L. (CUI 44453798)
Cod CPV
71351900-2 · Servicii de geologie, de oceanografie si de hidrologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
24.08.2026 10:39
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 16:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.