Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PAL si accesorii de mobilier
- Număr anunț
- DA41021350
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
- Furnizor / câștigător
- A GROUP & FOREST CT COMPANY SRL (CUI RO36489626)
- Cod CPV
- 44191100-6 · Furnir pentru placaje (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.150,48 RON
- Valoare finală
- 2.150,48 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 08:25
- Data finalizării
- 24.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.