Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Construire magazie depozitare
- Număr anunț
- DA41027587
- Autoritate contractantă
- COMUNA BORCA (PRIMARIA BORCA) (CUI 2614139)
- Furnizor / câștigător
- C & C RED SRL (CUI RO19144791)
- Cod CPV
- 45223210-1 · Lucrari de structuri metalice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 191.735,54 RON
- Valoare finală
- 191.735,54 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 15:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.