Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii elaborare documentatie tehnico economica desfiintare constructii

Număr anunț
DA41019406
Autoritate contractantă
COMUNA TELIUCU INFERIOR (CUI 4727010)
Furnizor / câștigător
BIROU DE ARHITECTURĂ POP OLIVIU-MARIUS S.R.L. (CUI 35124257)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare finală
4.000 RON
Data publicării
19.08.2026 14:22
Data finalizării
24.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.