Ofertă acceptată Cumpărare directă

ST10000VN000 HDD NAS SEAGATE IronWolf 10TB CMR, 3.5", 256MB, 7200RPM, SATA, TBW: 180

Număr anunț
DA41040695
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA SIBIU (CUI 9735758)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.182,88 RON
Valoare atribuită
8.182,88 RON
Data publicării
24.08.2026 15:03
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 15:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.182,88 RON

din 8.182,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.