Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de curatenie

Număr anunț
DA41040412
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Liviu Rebreanu" Miercurea Ciuc (CUI 12831640)
Furnizor / câștigător
COMCOLOR SRL (CUI RO514923)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
907,76 RON
Valoare atribuită
907,76 RON
Data publicării
24.08.2026 14:45
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

907,76 RON

din 907,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.