Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Transport persoane in limita a 590 km
- Număr anunț
- DA41034458
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE ARHEOLOGIE "VASILE PARVAN (CUI 4266804)
- Furnizor / câștigător
- NEW CHAMPIONS LINE SRL (CUI RO26861306)
- Cod CPV
- 60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.950 RON
- Valoare atribuită
- 2.950 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 07:15
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 16:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.950 RON
din 2.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro