Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de defrisare
- Număr anunț
- DA41028227
- Autoritate contractantă
- R 361684 Banca Nationala a Romaniei
- Furnizor / câștigător
- TREE CARE SOLUTIONS S.R.L. (CUI RO38772164)
- Cod CPV
- 77211300-5 · Servicii de defrisare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 72.285 RON
- Valoare finală
- 72.285 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 16:10
- Data finalizării
- 24.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.