Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE CONSUMABILE DE INGRIJIRE PERSONALE conform oferta

Număr anunț
DA41039591
Autoritate contractantă
Fundatia Crestina Diakonia Filiala Sfantu Gheorghe (CUI 15020413)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI RO9693687)
Cod CPV
33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
99.040 RON
Valoare atribuită
99.040 RON
Data publicării
24.08.2026 13:56
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

99.040 RON

din 99.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.