Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,4% sub estimat
Achiziția publică de utilaje tehnologice în cadrul proiectului „Realizarea sistemului integrat de colectare si valorificare a gunoiului de grajd în comuna Vișina, județul Dâmbovița”.
- Număr anunț
- SCN1175762
- Autoritate contractantă
- COMUNA VISINA (CUI 4344228)
- Cod CPV
- 43251000-7 · Incarcatoare cu bena frontala cu cupa intoarsa (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 913.334,97 RON
- Valoare atribuită
- 800.000 RON 12,4% sub estimat
- Data publicării
- 28.05.2026 16:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1135005
- Termen limită
- 09.06.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1272061
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (3)
-
05.06.2026 11:29
-
04.06.2026 16:22
-
04.06.2026 16:18
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
CRISMONI GENERAL COM SRL CUI RO 8398905
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TOPAUTO COM SA CUI RO 8440619
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Valoare atribuită
800.000 RON
din 913.334,97 RON estimat
12,4%
Adjudecat la 87,6% din estimat · economie 113.334,97 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.