Ofertă refuzată Cumpărare directă

CORYOL 12.5 mg X 28 compr. CARVEDILOL

Număr anunț
DA41024739
Autoritate contractantă
Spitalul Sovata-Niraj (CUI 28605975)
Furnizor / câștigător
BIOEEL (CUI RO1199107)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
270,70 RON
Valoare finală
270,70 RON
Data publicării
20.08.2026 11:52
Data finalizării
24.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.