Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Octreotida Rompharm 0.1mg/ml sol.inj/perf*5f*1ml
- Număr anunț
- DA41013997
- Autoritate contractantă
- CENTRU DE ONCOLOGIE DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 29015247)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 113 RON
- Valoare finală
- 113 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 09:19
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.