Ofertă refuzată Cumpărare directă

Oferta Sunny Beach

Număr anunț
DA41020513
Autoritate contractantă
Primaria Rosiorii de Vede (CUI 4652694)
Furnizor / câștigător
DESTINE HOLIDAYS S.R.L. (CUI RO39345501)
Cod CPV
63500000-4 · Servicii de agentii de turism, de ghizi turistici si de asistenta turistica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.804 RON
Valoare finală
15.804 RON
Data publicării
19.08.2026 15:48
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 16:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.